shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACÍ ADAPTÉR PFM320D-EN DAHUA
Konektor 2.1/5.5 používaný na napájanie kamier;Výstupné napätie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie: 2 A ; Výstupný výkon: 24 W ;
24,06 €
S DPH
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu.
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 230 V AC |
| Frekvencia napätia napájania: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie: | 2 A |
| Výstupný výkon: | 24 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov napájania: | 230 V CEE 7/16 12 V - 2.1/5.5 mm Trieda kábla |
| Typ puzdra: | Desktop |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

