shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SWITCH TL-SG108 8-PORTOVÝ TP-LINK
Porty LAN: 8 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
35,03 €
S DPH
Zariadenie nájde široké uplatnenie v malých počítačových sieťach, lokálnych sieťach
Je vybavený zabudovanou funkciou Auto MDI/MDIX, ktorá nezaťažuje inštaláciu problémami s priamymi a kríženými káblami +H370
| Porty LAN: | 8 x RJ45 |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps 8 Portov LAN - Gigabit Ethernet |
| Tabuľka MAC adries: | 4k |
| Certifikáty: | FCC, CE Mark, RoHS |
| Napájanie: | 9 V DC/ 0.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Kovová, Desktop |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | 158 x 101 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 5 rokov |

