shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SWITCH DGS-108/E 8-PORTOVÝ D-Link
Porty LAN: 8 x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
31,87 €
S DPH
Zariadenie nájde široké uplatnenie v malých počítačových sieťach, lokálnych sieťach
| Porty LAN: | 8 x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps, 8 Portov LAN - Gigabit Ethernet |
| Tabuľka MAC adries: | 4k |
| Vybrané vlastnosti: | QoS - mechanizmy a normy, ktoré zaisťujú vysokú kvalitu prenosu IGMP Snooping Technológia Green Ethernet – vysoká úspora energie |
| Certifikáty: | FCC, CE Mark, RoHS, Energy Star |
| Napájanie: | 5 V DC/ 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Kovová, Desktop |
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| Rozmery: | 162 x 103 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | D-Link |
| Záruka: | 3 roky |

