shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SWITCH TL-SG105E 5-PORTOVÝ TP-LINK
Porty LAN: 5 x (RJ45) 10/100/1000 Mbps ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Spínací výkon: 10 Gb/s ; Rýchlosť presmerovania paketov: 7.44 Mpps ;
26,31 €
S DPH
Zariadenie nájde široké uplatnenie v malých počítačových sieťach, lokálnych sieťach
| Porty LAN: | 5 x (RJ45) 10/100/1000 Mbps |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps : 5 Portov LAN - Gigabit Ethernet |
| Spínací výkon: | 10 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 7.44 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Certifikáty: | FCC, CE Mark |
| Vybrané vlastnosti: | Kensington Lock |
| Napájanie: | 5 V DC/ 0.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Kovová, Desktop |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 100 x 98 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 5 rokov |

