shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SWITCH DES-105/E 5-PORTOVÝ D-Link
Porty LAN: 5 x (RJ45) 10/100 Mb Auto-Negotiation ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps ;
22,80 €
S DPH
Zariadenie nájde široké uplatnenie v malých počítačových sieťach, lokálnych sieťach
| Porty LAN: | 5 x (RJ45) 10/100 Mb Auto-Negotiation |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps, 5 Portov LAN - Fast Ethernet |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | QoS - mechanizmy a normy, ktoré zaisťujú vysokú kvalitu prenosu Technológia Green D-LINK – vysoká úspora energie |
| Certifikáty: | FCC, CE Mark, RoHS, Energy Star |
| Napájanie: | 5 V DC/ 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Kovová, Desktop |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 100 x 98 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | D-Link |
| Záruka: | 3 roky |

