shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SWITCH DGS-1016D/E 16-PORTOVÝ D-Link
Porty LAN: 16 x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
100,26 €
S DPH
Zariadenie nájde široké využitie v počítačových sieťach v kanceláriách a v malých a stredných firmách
| Porty LAN: | 16 x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, Speed |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps, 16 Porty LAN - Gigabit Ethernet |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | QoS - mechanizmy a normy, ktoré zaisťujú vysokú kvalitu prenosu Technológia Green Ethernet – vysoká úspora energie IEEE802.3x Flow Control Funkcia Storm Control Možnosť montáže v skrini Rack |
| Certifikáty: | FCC, CE Mark, RoHS |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V AC/ 0.2 A (max) |
| Kryt: | Kovová, Desktop |
| Hmotnosť: | 0.95 kg |
| Rozmery: | 280 x 125 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | D-Link |
| Záruka: | 3 roky |

