shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-131B UNI-T
The UT-131B is a universal digital meter used to measure: voltage, current, resistance, diodes;Vybrané vlastnosti: Measurement of the battery discharge level: 12V, 9V, 1.5V ;
13,14 €
S DPH
The UT-131B is a universal digital meter used to measure: voltage, current, resistance, diodes.
Zariadenie tiež disponuje funkciou merania stupňa vybitia batérie.
| Meranie napätia DC: | 200 mV ± (0.7% + 3) @ 0.1 mV , 2000 mV ± (0.5% + 2) @ 1 mV , 20 V ± (0.7% + 3) @ 0.01 V , 200 V ± (0.7% + 3) @ 0.1 V , 250 V ± (0.7% + 3) @ 1 V |
| Meranie napätia AC: | 200 V ± (1.2% + 3) @ 0.1 V , 250 V ± (1.2% + 3) @ 1 V |
| Meranie prúdu DC: | 200 µA ± (1% + 2) @ 0.1 µA , 200 mA ± (1% + 2) @ 0.1 mA , 10 A ± (1.2% + 5) @ 0.01 A |
| Meranie AC prúdu: | ![]() |
| Meranie odporu: | 200 Ω ± (1% + 2) @ 0.1 Ω , 2 kΩ ± (0.8% + 2) @ 1 Ω , 20 kΩ ± (0.8% + 2) @ 10 Ω , 200 kΩ ± (0.8% + 2) @ 100 Ω , 20 MΩ ± (1.2% + 3) @ 10 kΩ |
| Meranie kapacity: | ![]() |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | ![]() |
| Meranie teploty: | ![]() |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Measurement of the battery discharge level: 12V, 9V, 1.5V Veľký, prehľadný LCD displej s podsvietením Hold – zastavenie ukazovateľa merača Ukazovateľ nízkeho stavu batérie Estetická a odolná konštrukcia |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Rozmery: | 134 x 77 x 47 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
UT-131B
Skladom


