shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-191E UNI-T
UT-191E je univerzálny digitálny merač slúžiaci na meranie: napätia, prúdu, odporu, kapacity, frekvencie a kontroly správnosti práce diód;Vybrané vlastnosti: True RMS – presné meranie reálnej skutočnej hodnoty prúdu a napätia pre ľubovoľný tvar priebehu, Robust housing that meets the requirements of the IP65 "Index of Protection" class, REL – režim relatívneho merania, Analógový bargraf ;
71,66 €
S DPH
UT-191E je univerzálny digitálny merač slúžiaci na meranie: napätia, prúdu, odporu, kapacity, frekvencie a kontroly správnosti práce diód.
Merač disponuje funkciou automatickej zmeny meracích rozsahov, a tiež režimom relatívneho merania.
Zariadenie spĺňa stupeň krytia IP65.
| Meranie napätia DC: | 600 mV ± (0.7% + 3) @ 0.1 mV , 6 V ± (0.5% + 3) @ 0.001 V , 60 V ± (0.7% + 3) @ 0.01 V , 600 V ± (0.7% + 3) @ 0.1 V |
| Meranie napätia AC: | 600 mV ± (1.0% + 4) @ 0.1 mV , 6 V ± (0.7% + 3) @ 0.001 V , 60 V ± (1.0% + 3) @ 0.01 V , 600 V ± (1.0% + 3) @ 0.1 V LPF mode : 600 V ± (2.0% + 5) @ 0.1 V LoZ mode : 600 V ± (2.0% + 5) @ 0.1 V |
| Meranie prúdu DC: | 600 µA ± (0.8% + 3) @ 0.1 µA , 6000 µA ± (0.8% + 3) @ 1 µA , 60 mA ± (0.8% + 3) @ 0.01 mA , 600 mA ± (0.8% + 3) @ 0.1 mA , 6 A ± (1.0% + 3) @ 0.001 A , 20 A ± (1.2% + 5) @ 0.01 A |
| Meranie AC prúdu: | 600 µA ± (1.0% + 3) @ 0.1 µA , 6000 µA ± (1.0% + 3) @ 1 µA , 60 mA ± (1.0% + 3) @ 0.01 mA , 600 mA ± (1.0% + 3) @ 0.1 mA , 6 A ± (1.2% + 3) @ 0.001 A , 20 A ± (1.5% + 5) @ 0.01 A |
| Meranie odporu: | 600 Ω ± (1.0% + 2) @ 0.1 Ω , 6 kΩ ± (0.8% + 2) @ 0.001 kΩ , 60 kΩ ± (0.8% + 2) @ 0.01 kΩ , 600 kΩ ± (0.8% + 2) @ 0.1 kΩ , 6 MΩ ± (1.2% + 3) @ 0.001 MΩ , 60 MΩ ± (2.5% + 5) @ 0.01 MΩ |
| Meranie kapacity: | 6 nF ± (4% + 8) + kapacita meracích káblov @ 1 pF , 60 nF ... 600 µF ± (3% + 5) @ 10 pF ... 100 nF , 6 mF ... 60 mF ± 10% @ 1 µF ... 10 µF |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | 10 Hz ... 1 MHz ± (0.1% + 4) @ 0.01 Hz ... 0.001 MHz |
| Meranie impulzovej šírkovej modulácie: | 0.1 % ... 99.9 % ± (2% + 5) @ 0.1 % |
| Meranie teploty: | ![]() |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | True RMS – presné meranie reálnej skutočnej hodnoty prúdu a napätia pre ľubovoľný tvar priebehu, Possibility to measure AC voltage using low measuring impedance (LoZ mode), Funkcia LPF – umožňuje meranie hodnoty napätia AC s využitím filtra typu dolný priepust s frekvenciou 200 Hz, Robust housing that meets the requirements of the IP65 "Index of Protection" class, Zmrazenie posledného údaju, Zabudovaný lampáš, Zmrazenie najvyššieho alebo najnižšieho údaju, REL – režim relatívneho merania, Analógový bargraf, Veľký, prehľadný LCD displej s podsvietením, Poplach vybitej batérie, Estetická a odolná konštrukcia, V balení sa nachádza praktické puzdro |
| Napájanie: | Batéria 9V, typ 6LR61 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Rozmery: | 180 x 87 x 66 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
UT-191E
Na objednávku


