shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
UNIVERZÁLNY MERAČ UT-118B UNI-T
UT-118B je univerzálny digitálny merač slúžiaci na meranie: napätia, prúdu, odporu, diód;Vybrané vlastnosti: Funkcia EF – umožňuje bezkontaktnú detekciu napätia napr. v kábloch, v rozsahu 50V ... 400V ;
34,26 €
S DPH
UT-118B je univerzálny digitálny merač slúžiaci na meranie: napätia, prúdu, odporu, diód
Zariadenie má tiež zabudovaný tester batérií
| Meranie napätia DC: | 3 V ± (1% + 3) @ 0.001 V , 30 V ± (1% + 3) @ 0.01 V , 300 V ± (1% + 3) @ 0.1 V |
| Meranie napätia AC: | 3 V ± (1% + 4) @ 0.001 V , 30 V ± (1% + 4) @ 0.01 V , 300 V ± (1% + 4) @ 0.1 V |
| Meranie prúdu DC: | ![]() |
| Meranie AC prúdu: | ![]() |
| Meranie odporu: | 300 Ω ± (1.0% + 3) @ 0.1 Ω , 3 kΩ ± (1.0% + 3) @ 0.001 kΩ , 30 kΩ ± (1.0% + 3) @ 0.01 kΩ , 300 kΩ ± (1.0% + 3) @ 0.1 kΩ , 3 MΩ ± (1.5% + 5) @ 0.001 MΩ , 30 MΩ ± (1.5% + 5) @ 0.01 MΩ |
| Meranie kapacity: | 3 nF ± (3% + 5) @ 0.001 nF , 30 nF ± (3% + 5) @ 0.01 nF , 300 nF ± (3% + 5) @ 0.1 nF , 3 µF ± (3% + 5) @ 0.001 µF , 30 µF ± (3% + 5) @ 0.01 µF , 300 µF ± (5% + 5) @ 0.1 µF , 3 mF @ 0.001 mF - ilustratívne meranie |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | ![]() |
| Meranie teploty: | ![]() |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Funkcia EF – umožňuje bezkontaktnú detekciu napätia napr. v kábloch, v rozsahu 50V ... 400V Hold – zastavenie ukazovateľa merača Ukazovateľ nízkeho stavu batérie Zabudovaná LED lampa Estetická a odolná konštrukcia |
| Napájanie: | 1 x Typ batérie : CR2032 3V - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 180 x 26 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
UT-118B
Skladom


