shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IZOLAČNÝ GÉL MONO-GEL RayTech
Tesniaci gél všeobecného určenia v tube MONO-GEL umožňuje zaistiť miesta vystavené riziku zaplavenia vodou pred preniknutím vody;Napäťová izolácia: 23 kV / mm ; Kapacita balenia: 300 ml ; Prevádzková teplota: -60 °C ... 200 °C ;
21,43 €
S DPH
Tesniaci gél všeobecného určenia v tube MONO-GEL umožňuje zaistiť miesta vystavené riziku zaplavenia vodou pred preniknutím vody.
Gél použitý na utesnenie je neškodný pre človeka, bezpečný k životnému prostrediu a ľahko odstrániteľný v prípade úpravy pripojenia..
| Napäťová izolácia: | 23 kV / mm |
| Kapacita balenia: | 300 ml |
| Vybrané vlastnosti: | Určenie : Výrobok na všeobecné použitie |
| Prevádzková teplota: | -60 °C ... 200 °C |
| Hmotnosť: | 0.340 kg |
| Rozmery: | Ø 49 x 231 mm |
| Výrobca / Značka: | RayTech |
| Záruka: | 2 roky |
MONO-GEL
Skladom
