icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/8A/PA9
Napájací adaptér je umiestnený vo vnútri estetického a odolného kovového krytu.
Činnosť adaptéru je signalizovaná LED diódou umiestnenou na kryte.
Výstupné napätie adaptéru je stabilizované.
Adaptér je vybavený 9 oddelenými napájaniami (umožňuje pripojiť až 9 zariadení).
Maximálne zaťaženie jednotlivých výstupov je 1.5A ,ale celkové zaťaženie je rovno 8A a nesmie byť prekročené.
Pri rovnomernom využití všetkých 9 výstupov činí max. zaťaženie pre jeden výstup 880mA.
Každé napájacie vedenie je chránené polymérovou poistkou a má LED indikáciu informujúcu o prítomnosti výstupného napätia.
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu.
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 11 ... 12.7 V |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 8 A |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 1.5 A |
| LED indikácia: | ![]() |
| Ochrany: | PreťaženéProtiskratový |
| Vstupné napätie: | 230 V AC |
| Výkon: | 96 W |
| Počet výstupov: | 9 |
| Typ konektora: | Káblové svorky |
| Typ puzdra: | Kov, upevniteľné na stenu |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Hmotnosť: | 1.47 kg |
| Rozmery: | 236 x 207 x 52 mm |
| Záruka: | 2 roky |

