shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/3.3A/PA4
Druh adaptéra: Impulzový ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Max. výstupný prúd (celkom): 3.3 A ; Počet výstupov: 4 ;
17,54 €
S DPH
Adaptér disponuje estetickým, poctivo zhotoveným kovovým krytom.
Činnosť adaptéru je signalizovaná LED diódou umiestnenou na kryte.
Napájací adaptér je stabilizovaný a umožňuje pripojiť až 4 zariadenia s max. spotrebou prúdu 825mA pre každý výstup.
Každé napájacie vedenie je chránené polymérovou poistkou a má LED indikáciu informujúcu o prítomnosti výstupného napätia.
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu.
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 11 ... 13 V |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 3.3 A |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 0.85 A |
| LED indikácia: | ![]() |
| Ochrany: | PreťaženéProtiskratový |
| Vstupné napätie: | 230 V AC |
| Výkon: | 40 W |
| Počet výstupov: | 4 |
| Typ konektora: | Káblové svorky |
| Typ puzdra: | Kov, upevniteľné na stenu |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Rozmery: | 165 x 165 x 51 mm |
| Záruka: | 2 roky |
12V/3.3A/PA4
Skladom

