- Novinka
icon
(+421) 0944 523 003
| Typ konektora: | Uhlový konektor CEE 7/7 (Schuko) / Zásuvka IEC320 C13 |
| Kábel: | 3 x 0.75 mm² |
| Dĺžka kábla: | 1.4 m |
| Napätie: | max. 250 V |
| Prúd: | max. 10 A |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | Viacdrôtové vodiče Veľmi jednoduchá a rýchla montáž Solídne prevedenie |
| Hmotnosť: | 0.120 kg |
| Záruka: | 2 roky |