shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SIEŤOVÝ KÁBEL IEC320-C13/IEC320-C14/1.8M 1.8 m LANBERG
Typ konektora: Konektor IEC320 C14 / Zásuvka IEC320 C13 ; Kábel: 3 x 0.75 mm² ; Dĺžka kábla: 1.8 m ; Farba: Čierny ;
3,83 €
S DPH
| Typ konektora: | Konektor IEC320 C14 / Zásuvka IEC320 C13 |
| Kábel: | 3 x 0.75 mm² |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Napätie: | max. 250 V |
| Prúd: | max. 2.5 A |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | 100% medený kábel Veľmi jednoduchá a rýchla montáž Solídne prevedenie |
| Hmotnosť: | 0.162 kg |
| Výrobca / Značka: | Lanberg |
| Záruka: | 2 roky |
