shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SIEŤOVÝ KÁBEL CEE-716/IEC-C7-3M 3 m
Typ konektora: Konektor CEE 7/16 / Zásuvka IEC320 C7 ; Kábel: 2 x 0.75 mm² ; Dĺžka kábla: 3 m ; Farba: Čierny ;
2,25 €
S DPH
| Typ konektora: | Konektor CEE 7/16 / Zásuvka IEC320 C7 |
| Kábel: | 2 x 0.75 mm² |
| Dĺžka kábla: | 3 m |
| Napätie: | max. 250 V |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | Solídne prevedenie |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Záruka: | 2 roky |
CEE-716/IEC-C7-3M
Skladom
