shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ROUTER AC12 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps DAHUA
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 4 x Všesmerová anténa 5 dBi - Integrovaná, 2x2 MU-MIMO ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n/ac @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac @ 5 GHz ; Prevádzkové režimy: Router ;
28,92 €
S DPH
Router AC12 vysiela 2 oddelené bezdrôtové siete v pásme 5 GHz s rýchlosťou 867 Mb/s a v pásme 2.4 GHz s rýchlosťou 300 Mb/s
Vďaka tomu môžete používať každodenné, menej náročné aplikácie, ako je elektronická pošta a prezeranie webových stránok, cez spojenie v pásme 2.4 GHz a zároveň používať pásmo 5 GHz k náročnejším, na omeškanie citlivým využitiam, ako je streamovaný video prenos v HD kvalite alebo on-line hry
Hlavná aplikácia obsahuje prístup na internet v malých a stredných firmách, SOHO a domácnostiach
4 externé všesmerové antény zaisťujú veľký dosah a výkonnosť
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ antény: | 4 x Všesmerová anténa 5 dBi- Integrovaná, 2x2 MU-MIMO |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n/ac @ 2.4 GHz , IEEE 802.11 a/b/g/n/ac @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps + 867 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps - WAN 3 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| LED indikátory: | Power |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : 11n HT20 MCS0 : -95 dBm11n HT20 MCS7 : -75 dBm11n HT40 MCS0 : -92 dBm11n HT40 MCS7 : -72 dBm 5 GHz : 11ac VHT80 MCS0 : -89 dBm11ac VHT80 MCS9 : -62 dBm |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | WPA/WPA2, WEP 64/128-bit |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač ; aplikácia WiLynk |
| Prevádzkové režimy: | Router |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm± 2 dBm |
| Napájanie: | 12 V DC/ 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | Tlačidlo WPS/RESET Funkcia WPS umožňuje ľahké nadväzovanie šifrovaného spojenia Zabudovaný 3portový switch WAN : Stála alebo dynamická IP adresa, PPPoE DHCP : server DHCP, zoznam klientov DHCP, rezervácia adries Sieť pre hosťov – oddelená a bezpečná sieť pre hosťov rodičovská kontrola NAT : Presmerovanie portov, Port Triggering, UPnP, DMZ OFDMA QoS - mechanizmy a normy, ktoré zaisťujú vysokú kvalitu prenosu Siete VPN: PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard, IPSec, Zerotier Riadenie prístupu Vzdialená správa VLAN |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 222 x 148 x 189 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |

