shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ROUTER TL-MERC-MW305R 300 Mbps TP-LINK / MERCUSYS
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ... 2.835 GHz ; Typ antény: 3 x Všesmerová anténa ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ; Porty LAN: 1 x 10/100 Mbps - WAN, 3 x 10/100 Mbps - LAN ;
18,03 €
S DPH
TL-MERC-MW305R je širokopásmový router (ku káblovému modemu) a 3 portový prepínač FastEthernet
Hlavná aplikácia obsahuje prístup na internet v malých a stredných firmách, SOHO a domácnostiach
Zariadenie ďalej podporuje virtuálne servery, zóny DMZ, vzdialené prihlasovanie a správa
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.835 GHz |
| Typ antény: | 3 x Všesmerová anténa |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - WAN, 3 x 10/100 Mbps - LAN |
| LED indikátory: | Power / WPS |
| Citlivosť prijímača: | 270M : -70 dBm@ 10% PER 130M : -74 dBm@ 10% PER 108M : -74 dBm@ 10% PER 54M : -77 dBm@ 10% PER 11M : -87 dBm@ 10% PER 6M : -90 dBm@ 10% PER 1M : -98 dBm@ 10% PER |
| DDNS: | No-IP DynDNS |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Router, Bridge WDS |
| Ochrany: | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSKHardwarové pripojenie adries IP + MAC na úrovni portu |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm |
| Vybrané vlastnosti: | Tlačidlo WPS/RESET Zabudovaný 3portový switch Sieť pre hosťov – oddelená a bezpečná sieť pre hosťov Firewall Filtrácia prístupu na internet rodičovská kontrola Riadenie prístupu Statický / dynamický routing WAN : PPPoE, PPTP, L2TP Presmerovanie portov DMZ zoznam klientov DHCP |
| Napájanie: | 5 V DC/ 0.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 168 x 115 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK / MERCUSYS |
| Záruka: | 2 roky |
TL-MERC-MW305R
Skladom

