shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
STANICA KLIENTA PFWB5-10N DAHUA
Rozsah frekvencie: 5150 MHz ... 5850 MHz ; Typ antény: 20 dBi, 2x2 MIMO ; Štandardy: IEEE 802.11 a/n ; Dosah bezdrôtového prenosu: ;
286,82 €
S DPH
PFWB5-10N predstavuje kompletné riešenie pre vonkajšie použitie navrhnuté s ohľadom na profesionálne bezdrôtové riešenia
Vďaka použitiu unikátnych riešení ponúkaí zariadenie efektivitu, ktorá je u takto kompaktných zariadení nevídaná
Kryt je vyrobený z plastu odolného voči pôsobeniu UV žiarenia, ktorý zaisťuje odolnosť i voči tým najtvrdším atmosférickým podmienkam
| Rozsah frekvencie: | 5150 MHz ... 5850 MHz |
| Typ antény: | 20 dBi, 2x2 MIMO - Šírka pásma 5 GHz |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/n |
| Prenosové rýchlosti: | max. 300 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 10 ° |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 10 ° |
| Prevádzkové režimy: | Klient WDS, Klient TDMA, Základná stanica WDS, Základná stanica TDMA, Základná stanica ARP NAT, Bridge, Router |
| Ochrany: | Prepäťová ochrana |
| Výkon vysielača: | 29 dBm |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | Odporúčané <= 5 km max. 7 km |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V ... 24 V DC- Passive PoE (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | 4.5 W |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 187 x 185 x 81 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
PFWB5-10N
Skladom

