shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
STANICA KLIENTA SXTSQ-5ACD MIKROTIK
Rozsah frekvencie: 5150 MHz ... 5875 MHz ; Typ antény: 16 dBi, 2Tx 2Rx MIMO ; Štandardy: IEEE 802.11 a/n/ac ;
82,91 €
S DPH
SXTSQ-5ACD predstavuje kompletné riešenie pre vonkajšie použitie navrhnuté s ohľadom na profesionálne bezdrôtové riešenia
Vďaka použitiu unikátnych riešení ponúkaí zariadenie efektivitu, ktorá je u takto kompaktných zariadení nevídaná
Kryt je vyrobený z plastu odolného voči pôsobeniu UV žiarenia, ktorý zaisťuje odolnosť i voči tým najtvrdším atmosférickým podmienkam
Zariadenie spolupracuje s platformou opierajúcou sa o systém MikroTik RouterOS
| Rozsah frekvencie: | 5150 MHz ... 5875 MHz |
| Typ antény: | 16 dBi, 2Tx 2Rx MIMO - Šírka pásma 5 GHz |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/n/ac |
| Prenosové rýchlosti: | 1000 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 23 ° |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 23 ° |
| Prevádzkové režimy: | Klient, Klient WDS, Router, Bridge (Point-to-Point) - 3 Úroveň licencie MikroTik RouterOS |
| Ochrany: | Prepäťová ochrana |
| Výkon vysielača: | 25 dBm |
| Pamäť: | 256 MB RAM, 16 MB Flash |
| Procesor: | IPQ-4018 4 x 716 MHz |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 10 V ... 30 V DCPoE (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | 7 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Rozmery: | 129 x 129 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | MikroTik |
| Záruka: | 2 roky |
SXTSQ-5ACD
Skladom

