shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-CPE605 TP-LINK
Rozsah frekvencie: 5150 MHz ... 5850 MHz ; Zosilenie : 23 dBi ; Štandardy: IEEE 802.11 a/n ;
64,45 €
S DPH
Vonkajší prístupový bod TL-CPE605 umožňuje bezdrôtový prenos s rýchlosťou do 150 Mb/s v pásme 5 GHz
| Rozsah frekvencie: | 5150 MHz ... 5850 MHz |
| Zosilenie : | 23 dBi |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 7 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 10 ° |
| Výkon vysielača: | max. 23 dBm |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/n |
| Prenosové rýchlosti: | max. 150 Mbps @ 40 MHz (dynamické) max. 72.2 Mbps @ 20 MHz (dynamické) max. 36.1 Mbps @ 10 MHz (dynamické) max. 18.05 Mbps @ 5 MHz (dynamické) |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps LAN + PoE, Tienené |
| Prevádzkové režimy: | WISP, Access Point, Access Point WDS, Klient, Klient WDS, Router alebo Bridge, Repeater |
| Ochrany: | WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK( TKIP/AES) |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia PharOS Control |
| Pamäť: | 64MB DDR2, 8MB Flash |
| Procesor: | Qualcomm 560MHz, MIPS 74Kc |
| Vybrané vlastnosti: | Technológia TP-LINK Pharos MAXtream TDMA Nastaviteľný výkon vysielača Prenos až do 20 km Systém centrálneho riadenia PharOS Control Ukazovateľ kvality bezdrôtového signálu Šírka pásma : 5, 10, 20, 40 MHz Podpora nástrojov Antenna Alignment (nastavenie antény), Distance Setting (nastavenie vzdialenosti), Ping Watch Dog a Wireless Speed Test Multi-SSID WDS filtrovanie adries MAC krytie SSID DDNS SSH Zabudovaný watch dog Tlačidlo RESET |
| Kryt: | Umelá hmota (PC) Korpus odolný voči atmosférickým podmienkam - IP65 |
| Prepäťová ochrana: | 15 kV ESD 6 kV atmosférické výboje |
| Napájanie PoE: | (do 60 m káblom UTP) |
| Napájanie: | Pasívny PoE 16 V ... 27 V DC(adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | 6 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.95 kg |
| Rozmery: | 350 x 255 x 207 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
TL-CPE605
Skladom

(do 60 m káblom UTP)