shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER ATE-G1CH 150Mb/s
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: Všesmerová anténa Wi-Fi - 5 dBi, 2 x Všesmerová anténa 4G LTE ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n, 4G LTE, 3G ;
106,69 €
S DPH
Bezdrôtový router ATE-G1CH pracujúci podľa štandardu 802.11 b/g/n umožňuje delenie sa o sieťové spojenie niekoľkými používateľmi v oblasti zahrnutej do signálu 3G/4G
Smerovač je určený pre dohľadové aplikácie CCTV tým, že umožňuje prístup ku kamerám Wi-Fi prostredníctvom smartfónov a ďalších mobilných zariadení s prístupom k sieti 3G / 4G / LTE.
Zariadenie nevyžaduje doplňujúcu konfiguráciu, je pripravené na použitie okamžite po umiestnení SIM karty vo vnútri a privedení napájania
Zariadenie možno inštalovať vonku
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | Všesmerová anténa Wi-Fi - 5 dBi, 2 x Všesmerová anténa 4G LTE |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n, 4G LTE, 3G |
| Prenosové rýchlosti: | 11n : 150 Mbps 11g : 54 Mbps 11b : 11 Mbps LTE: 150 / 50 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - LAN |
| Typ siete: | 4G : FDD-LTE, WCDMA/HSPA+ B1/B3/B5/B7/B8/B20 - 2100 / 1800 / 2600 / 900 / 800 / 700 MHz 4G : TDD-LTE B38/B40/B41 - 2600 / 2300 / 2500 MHz 3G : UMTS/HSPA+ - 2100 / 900 MHz |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Ochrany: | WPA-PSK/WPA2-PSKkrytie SSID filtrovanie adries MAC |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Vybrané vlastnosti: | Zásuvka SIM Podpora DHCP client/server zoznam klientov DHCP Statický routing Prednastavená adresa : 192.168.100.1 |
| Napájanie: | 12 V DC/ 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP66 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 132 x 132 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
ATE-G1CH
Skladom


