shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRÍSTUPOVÝ BOD NANOSTATION-M2 UBIQUITI
Rozsah frekvencie: 2412 MHz ... 2462 MHz ; Typ antény: 2Tx 2Rx MIMO 11 dBi Integrovaná ; Štandardy: IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n ;
122,05 €
S DPH
UBIQUITI NanoStation NANOSTATION-M2 je zariadenie pracujúce v štandarde 2x2 MIMO (Multiple Input Multiple Output)
Použitie dvojpólovej antény s energetickým zosilením 11dBi a pracou v štandarde MIMO umožňujú zostaviť vysoko efektívne vedenie
NANOSTATION-M2 je navyše vybavený 2 portami LAN, z ktorých jeden ponúka funkciu napájania PoE (PoE Output), druhý umožňuje zaistenie prístupu k sieti pre ďalšie zariadenie bez použitia ďalších switchov.
| Rozsah frekvencie: | 2412 MHz ... 2462 MHz |
| Typ antény: | 2Tx 2Rx MIMO 11 dBiIntegrovaná |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| Štandardy: | IEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n |
| VSWR: | 1.6 : 1 |
| Porty LAN: | 2 x 10/100 Mbps BASE-TX (Cat. 5, RJ-45) |
| Citlivosť prijímača: | -83 dBm@ 1 ... 24 Mbps -80 dBm@ 36 Mbps -77 dBm@ 48 Mbps -75 dBm@ 54 Mbps |
| Operačný systém: | AirOS |
| Prevádzkové režimy: | Station, Station WDS, Access Point, Access Point WDS |
| Ochrany: | ochrana proti požiaru 15kV pre cestu rádiového signálu |
| Výkon vysielača: | 28 dBm@ 1 ... 24 Mbps 26 dBm@ 36 Mbps 25 dBm@ 48 Mbps 24 dBm@ 54 Mbps |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 55 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 53 ° |
| Pamäť: | 32 MB SDRAM, 8 MB FLASH |
| Procesor: | Atheros MIPS 24KC, 400MHz |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 24 V / 0.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Rozmery: | 278 x 80 x 59 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |

