shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL KLÁVESNICE VTO4202FB-MK PRE MODUL VTO4202FB-P-S2 DAHUA
Vybrané vlastnosti: Podsvietenie v bielej farbe ; Kryt: , Vodotesné ;
180,86 €
S DPH
Modul VTO4202FB-MK je určený na spoluprácu s modulom kamery VTO4202FB-P-S2
| Kompatibilita: | VTO4202FB-x |
| Vybrané vlastnosti: | Veľké čitateľné klávesy Podsvietenie v bielej farbe |
| Napájanie: | 5 V DC- Dodávané z iných modulov |
| Spotreba energie: | <= 1 W |
| Kryt: | Kov + Plast, Vodotesné |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65- po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Odolná voči vandalom: | IK07 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 100 x 100 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
VTO4202FB-MK
Skladom
