shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO6541H DAHUA
Kompatibilita: DAHUA ; Čidlo: 1/2.7 ", 2 Mpx CMOS ; Rozlíšenie: : 720p ; Displej: 4.3 " IPS - 800 x 480 px ; Metóda kompresie obrazu: H.264 ; LED osvetleni ; IR prisvetľova ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaná bezkontaktná čítačka - MIFARE 13.56 MHz, Zabudovaná čítačka papilárnych línií, Rozoznávanie tvárí, Zabudovaná klávesnica, Obojsmerná komunikácia, Signalizácia sabotáže, RS-485, Wiegand ;
1 523,60 €
S DPH
Koľko monitorov VTH a dverových staníc VTO možno pripojiť k inštalácii domácich videotelefónov značky Dahua%
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Čidlo: | 1/2.7 ", 2 MpxCMOS |
| Rozlíšenie: | Hlavný prúd : 720p- 1280 x 720 , Pomocný prúd : 1080p- 1920 x 1080 |
| Objektív: | 4 mm, F1.6 |
| Uhol záberu: | 87 ° |
| Displej: | 4.3 " IPS - 800 x 480 px |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | WDR - 120 dB - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeDenný/nočný režim ICR - Mechanický IR filterRedukcia šumov a ozvien Detekcia pohybuFotografovanie Uvedomenie o udalostiach cez SMS Zaznamenanie krátkej videosprávy v prípade, že nedôjde k odpovedi na tlačidlo zvončeka 20 000 indexovaných užívateľov Zabudovaná bezkontaktná čítačka - MIFARE 13.56 MHz - Pamäť 10 000 kariet RFID, Zabudovaná čítačka papilárnych línií - Pamäť 10000 vzorov papilárnych línií, Rozoznávanie tvárí - Pamäť 10000 šablón tvárí, Zabudovaná klávesnica - Dotykové ovládacie tlačidlá, Konfigurácia na diaľku - WWW prehliadač Spolupráca so serverom SIP Obojsmerná komunikácia, Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Signalizácia sabotáže, Vstupy/výstupy alarmov : 2 / 2, Výstup relé - NO / NC, Vstup pre senzor s jazýčkovým spínačom a tlačidlo pre požiadavky výstupu, Výstup ovládania zámky dverí, RS-485, Wiegand, Otvorenie dverí : PIN / RFID karta / Otlačok palca / detekcia tváre/ Vzdialený klient Výstup napájania : 12 V DC/ 100 mA Zobraziť informácie : Koľko monitorov VTH a dverových staníc VTO možno pripojiť k inštalácii domácich videotelefónov značky Dahua? |
| Kryt: | Umelá hmota (PC + ABS) |
| Index of Protection: | IP65- po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Napájanie: | 12 V DC/ 2 A |
| Spotreba energie: | <= 18 W |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.91 kg |
| Rozmery: | 389 x 146 x 45 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina, bulharsky, čeština, fínština, polština, slovinsky, slovensky, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

