shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-4006-BL SATEL
Hladina intenzity zvuku: 120 dB ; Maximálny odber prúdu: 400 mA ; Interná záložná batéria: 6 V / 1.2 Ah (súčasť balenia) ; Farba: Modrý ; Prevádzková teplota: -35 °C ; Napájanie: 12 V DC ; Prevádzková teplota: ... 55 °C ;
66,99 €
S DPH
Vonkajšia siréna s optickou a akustickou signalizáciou na použitie v systémoch signalizácie vniknutia a lúpeže.
Zdrojom optickej signalizácie sú LED, akustickú signalizáciu obstaráva pizoeletrický menič.
Vysokoodolný polykarbonátový kryt sa vyznačuje veľmi vysokou mechanickou pevnosťou a zaručuje estetický vzhľad sirény aj po mnohých rokoch používania.
Konštrukcia umožňuje vysoký stupeň ochrany proti sabotáži (pred otvorením a odobratím z povrchu, na ktorom je pripevnený).
Zariadenie je vybavené vnútornou, uzatvorenou olovenou záložnou batériou s kapacitou 1.2Ah.
| Hladina intenzity zvuku: | 120 dB |
| Hlavné vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) |
| Maximálny odber prúdu: | 400 mA |
| Interná záložná batéria: | 6 V / 1.2 Ah (súčasť balenia) |
| Farba: | Modrý |
| Prevádzková teplota: | -35 °C |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Prevádzková teplota: | ... 55 °C |
| Napájanie: | ± 15% |
| Hmotnosť: | 1.13 kg |
| Napájanie: | (napájanie z externého adaptéra) |
| Rozmery: | 148 x 254 x 64 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
SP-4006-BL
Skladom
