shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-4004-R SATEL
Hladina intenzity zvuku: 120 dB ; Spotreba prúdu: max. 600 mA ; Stupeň ochrany (Trieda): 2 ; Prevádzková teplota: -25 °C ... 70 °C ; Napájanie: 12 V DC ;
56,33 €
S DPH
Vonkajšia siréna s optickou a akustickou signalizáciou na použitie v systémoch signalizácie vniknutia a lúpeže.
Zdrojom optickej signalizácie sú LED, akustickú signalizáciu obstaráva pizoeletrický menič.
Vysokoodolný polykarbonátový kryt sa vyznačuje veľmi vysokou mechanickou pevnosťou a zaručuje estetický vzhľad sirény aj po mnohých rokoch používania.
Konštrukcia umožňuje vysoký stupeň ochrany proti sabotáži (pred otvorením a odobratím z povrchu, na ktorom je pripevnený).
| Hladina intenzity zvuku: | 120 dB |
| Spotreba prúdu: | max. 600 mA |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | IV |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.87 kg |
| Rozmery: | 148 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Rozmery: | x 254 |
| Napájanie: | ± 15% |
| Rozmery: | x 64 mm |
| Napájanie: | (napájanie z externého adaptéra) |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
SP-4004-R
Skladom
