shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SV-CA208
Hladina intenzity zvuku: 112 dB ; Maximálny odber prúdu: 300 mA ; Farba: Červená ; Prevádzková teplota: -10 °C ... 50 °C ; Napájanie: 12 V DC ;
15,10 €
S DPH
Vonkajšia siréna s optickou a akustickou signalizáciou na použitie v systémoch signalizácie vniknutia a lúpeže.
Zdrojom optickej signalizácie sú LED, akustickú signalizáciu obstaráva pizoeletrický menič.
Vysokoodolný polykarbonátový kryt sa vyznačuje veľmi vysokou mechanickou pevnosťou a zaručuje estetický vzhľad sirény aj po mnohých rokoch používania.
Konštrukcia umožňuje vysoký stupeň ochrany proti sabotáži (pred otvorením a odobratím z povrchu, na ktorom je pripevnený).
| Hladina intenzity zvuku: | 112 dB± 3 dB |
| Hlavné vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) |
| Maximálny odber prúdu: | 300 mA |
| Interná záložná batéria: | ![]() |
| Farba: | Červená |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Napájanie: | 12 V DC24 V DC |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | 200 x 112 x 71 mm |
| Záruka: | 2 roky |
SV-CA208
Skladom

