shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-4001-R SATEL
Hladina intenzity zvuku: 120 dB ; Maximálny odber prúdu: 270 mA ; Farba: Červená ; Prevádzková teplota: -35 °C ... 55 °C ; Napájanie: 12 V DC ;
39,27 €
S DPH
Vonkajšia siréna s optickou a akustickou signalizáciou na použitie v systémoch signalizácie vniknutia a lúpeže.
Zdrojom optickej signalizácie sú LED, akustickú signalizáciu obstaráva pizoeletrický menič.
Vysokoodolný polykarbonátový kryt sa vyznačuje veľmi vysokou mechanickou pevnosťou a zaručuje estetický vzhľad sirény aj po mnohých rokoch používania.
Konštrukcia umožňuje vysoký stupeň ochrany proti sabotáži (pred otvorením a odobratím z povrchu, na ktorom je pripevnený).
| Hladina intenzity zvuku: | 120 dB |
| Hlavné vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) |
| Maximálny odber prúdu: | 270 mA |
| Interná záložná batéria: | ![]() |
| Farba: | Červená |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.92 kg |
| Napájanie: | 12 V DC± 15% (napájanie z externého adaptéra) |
| Rozmery: | 148 x 254 x 64 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
SP-4001-R
Skladom

