shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-6500-R SATEL
Hladina intenzity zvuku: 120 dB ; Maximálny odber prúdu: 600 mA ; Farba: Červená ; Prevádzková teplota: -25 °C ; Napájanie: 12 V DC ; Prevádzková teplota: ... 70 °C ;
58,77 €
S DPH
Vonkajšia siréna s optickou a akustickou signalizáciou na použitie v systémoch signalizácie vniknutia a lúpeže.
Zariadenie je vybavené 2 riadiacimi vstupmi - možnosť voľby spôsobu riadenia.
Konštrukcia umožňuje vysoký stupeň ochrany proti sabotáži (pred otvorením a odobratím z povrchu, na ktorom je pripevnený).
Vnútorný štít je tvorený galvanizovanou doskou zaisťujúcou dodatočnú ochranu elektroniky pred mechanickým poškodením.
Vysokoodolný polykarbonátový kryt sa vyznačuje veľmi vysokou mechanickou pevnosťou a zaručuje estetický vzhľad sirény aj po mnohých rokoch používania.
| Hladina intenzity zvuku: | 120 dB |
| Hlavné vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) Možnosť inštalovania tesného oloveného kyselinového akumulátora 12V/2.3Ah Grade 2 |
| Maximálny odber prúdu: | 600 mA |
| Interná záložná batéria: | ![]() |
| Farba: | Červená |
| Prevádzková teplota: | -25 °C |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Prevádzková teplota: | ... 70 °C |
| Napájanie: | ± 15% |
| Hmotnosť: | 0.760 kg |
| Napájanie: | (napájanie z externého adaptéra) |
| Rozmery: | 298 x 197 x 72 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
SP-6500-R
Skladom

