shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SD-6000-R SATEL
Hladina intenzity zvuku: 120 dB ; Maximálny odber prúdu: 900 mA ; Prevádzková teplota: -25 °C ; Napájanie: 12 V DC ; Prevádzková teplota: ... 70 °C ;
62,12 €
S DPH
Vonkajší opticko-akustický signalizátor SD-6000-R realizuje funkciu signalizácie dvojakým spôsobom: opticky (blikaním kontrolky červenej farby) a akusticky (modulovaným zvukovým signálom s vysokou hlasitosťou).
Akustický signál je vytváraný dynamickým klaksónom.
Konštrukcia umožňuje vysoký stupeň ochrany proti sabotáži (pred otvorením a odobratím z povrchu, na ktorom je pripevnený).
Vysokoodolný polykarbonátový kryt sa vyznačuje veľmi vysokou mechanickou pevnosťou a zaručuje estetický vzhľad sirény aj po mnohých rokoch používania.
| Hladina intenzity zvuku: | 120 dB |
| Hlavné vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) Režimy signalizácie Núdzový zdroj energie |
| Maximálny odber prúdu: | 900 mA |
| Interná záložná batéria: | 12 V / 2.3 Ah (nie je súčasťou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -25 °C |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Prevádzková teplota: | ... 70 °C |
| Napájanie: | ± 15% |
| Hmotnosť: | 1.51 kg |
| Napájanie: | (napájanie z externého adaptéra) |
| Rozmery: | 230 x 230 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
SD-6000-R
Skladom
