shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DOTYKOVÝ LUSTROVÝ SPÍNAČ MCE-703W 4.35 A MACLEAN
Druh zariadenia: Jednopólový spínač ; Menovitý prúd: 4.35 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ;
12,98 €
S DPH
| Druh zariadenia: | Jednopólový spínač |
| Menovité napätie: | 230 V AC, 50/60 Hz |
| Menovitý prúd: | 4.35 A |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Zostava: | Montáž pomocou skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Podsvietený dotykový riadiaci panel Možnosť montáže v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou |
| Kryt: | Tvrdené sklo + Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 86 x 86 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | MACLEAN |
| Záruka: | 2 roky |
MCE-703W
Skladom
