shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
JEDNODUCHÉ MOMENTÁLNE TLAČIDLO LE-782405 230 V 6 A LEGRAND
Druh zariadenia: Jednoduché momentálne tlačidlo ( zvončekový, schodiskový ) ; Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Menovitý prúd: 6 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ;
3,67 €
S DPH
LE-782405 môže byť použitý napr. ako tlačidlo zvonku alebo ako schodiskové tlačidlo.
| Druh zariadenia: | Jednoduché momentálne tlačidlo ( zvončekový, schodiskový ) |
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Menovitý prúd: | 6 A |
| Elektrický kábel: | max. 2 x 2.5 mm² |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Povrchové |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela, RAL9003 |
| Hmotnosť: | 0.045 kg |
| Rozmery: | 65 x 65 x 43 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
LE-782405
Skladom

