shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODULÁRNY STÝKAČ LE-412523 25 A 250 V AC LEGRAND
Druh zariadenia: Stýkač - NO, Jednofázový ; Menovité prúdové zaťaženie: 25 A ; Menovité napätie záťaže: max. 250 V AC ; Počet pólov: 2 ; Kategória používania: AC1 ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
31,51 €
S DPH
Stýkač disponuje dvoma spínacími kontaktmi.
Napätia riadenia a napájania používa striedavý prúd.
Zariadenie nie je vybavené manipulátorom pre manuálnu obsluhu.
Zariadenie LE-412523 je určené na montáž na lište DIN TS-35.
| Druh zariadenia: | Stýkač - NO, Jednofázový |
| Menovité prúdové zaťaženie: | 25 A |
| Menovité napätie záťaže: | max. 250 V AC |
| Menovité napájacie napätie: | 230 V AC |
| Maximálna spínacia kapacita: | 3000 W (pre žiarovky) 1540 VA (pre žiarivky) 980 VA (pre žiarivky s paralelnou kompenzáciou) |
| Počet pólov: | 2 |
| Kategória používania: | AC1 |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | Miesto určené pre lístoček s popisom |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 67 x 94 x 17.5 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
LE-412523
Skladom
