shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
STMIEVAČ DS9L.01/11-SIMON54 Premium 250 W
Druh zariadenia: Stmievač ; Menovitý výkon: 15 W ... 250 W - pre žiarovky - 230 V, 5 W ... 250 W - pre halogénové žiarovky - 230 V, 2 W ... 250 W - pre LED lampy s možnosťou stmievania ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Vybrané vlastnosti: Ochrana proti skratu ; Farba: Biela (RAL 9003) ;
47,91 €
S DPH
Stmievač DS9L.01/11-SIMON54 umožňuje zapínať a vypínať osvetlenie a plynule regulovať intenzitu svetla (otočný, jednopólový)
Stmievač je určený pre žiarovky, halogénové žiarovky a stmievateľné LED žiarovky
Stmievač môže byť tiež používaný v schodiskovej alebo krížovej inštalácii
Pozor%
Stmievač nie je určený na prácu s jadrovými, toroidnými alebo stĺpovými transformátormi, ventilátormi a inými zariadeniami s elektromotorom
| Druh zariadenia: | Stmievač |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Menovitý výkon: | 15 W ... 250 W - pre žiarovky - 230 V, 5 W ... 250 W - pre halogénové žiarovky - 230 V, 2 W ... 250 W - pre LED lampy s možnosťou stmievania |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Simon 54 Premium, pre rámčeky Nature, Premium |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Stmievač je určený pre žiarovky, halogénové žiarovky a stmievateľné LED žiarovky Stmievač môže byť tiež používaný v schodiskovej alebo krížovej inštalácii Ochrana proti skratu Vypínací skratový prúd 20 A Zhoda s normami PN EN 55015 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, PC |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 46 mm 28 mm - hĺbka montáže |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 2 roky |
