shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SCHODISKOVÝ VYPÍNAČ AQUANT-LS1/S/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
Druh zariadenia: Schodiskový vypínač ; Menovité napätie: 250 V AC ; Menovitý prúd: 10 A (induktívna záťaž) ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Farba: Šedý + Dark gray ;
11,64 €
S DPH
Hermetic, single-pole, two-way switch dedicated to outdoor applications
| Druh zariadenia: | Schodiskový vypínač |
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Menovitý prúd: | 10 A (induktívna záťaž) |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Použitie: | Povrchové, Produktový rad Aquant |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Montážne vruty |
| Vybrané vlastnosti: | Vodeodolná, pevná konštrukcia Odolnosť na žiarenie UV Produkt je upravený na prácu v exteriéri Integrovaná káblová priechodka Kryt disponuje popisovým poľom 42x9 mm Zhoda s PN-EN-60669-1:2006 |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS/TPE) |
| Farba: | Šedý (RAL 7035) - Kryt + Dark gray (RAL 7043) - Tlačidlo |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 120 x 76 x 56 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |

