shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DVOJITÝ LUSTROVÝ VYPÍNAČ SANTRA/4111-19/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
Druh zariadenia: Dvojitý lustrový vypínač ( bistabilný ) ; Menovité napätie: 250 V AC ; Menovitý prúd: 10 A (induktívna záťaž) ; Typy konektorov: Pružinové svorky ; Farba: Čierny ;
5,10 €
S DPH
Dvojitý spínač sviečok pre použitie s rámčekmi radu Santra
| Druh zariadenia: | Dvojitý lustrový vypínač ( bistabilný ) |
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Menovitý prúd: | 10 A (induktívna záťaž) |
| Typy konektorov: | Pružinové svorky |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Santra |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Súlad s normou PN-EN-60669-1:2018-04 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.068 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 7 rokov |

