shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
TROJPÓLOVÝ SPÍNAČ DW31.01/49-SIMON54 250 V 10 A
Druh zariadenia: Trojpólový spínač ( bistabilný ) ; Menovité napätie: 250 V AC ; Menovitý prúd: 10 A (induktívna záťaž) ; Typy konektorov: Rýchlo konektor ; Farba: Čierna matná ;
13,32 €
S DPH
Trojpólový spínač pre použitie s rámčekmi radu Simon 54 Nature, Simon 54 Premium
| Druh zariadenia: | Trojpólový spínač ( bistabilný ) |
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Menovitý prúd: | 10 A (induktívna záťaž) |
| Typy konektorov: | Rýchlo konektor |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Simon 54, pre rámčeky Nature, Premium |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, PC |
| Farba: | Čierna matná |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 34 mm 20 mm - hĺbka montáže |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |

