shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
JEDNODUCHÁ ZÁSTRČKA LE-555234 230 V 32 A LEGRAND
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 32 A ; Uzemneni ; Elektrický kábel: max. 3 x 6 mm² ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zástrčky: CEE, 2P+Z ; Index of Protection: IP44 ; Mechanická odolnosť: IK09 ;
12,07 €
S DPH
Priemyselná prenosná zástrčka so zvýšenou tesnosťou a odolnosťou
Ergonomické držadlo uľahčuje vytiahnutie zástrčky zo zásuvky
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 32 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Elektrický kábel: | max. 3 x 6 mm² |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zástrčky: | CEE, 2P+Z |
| Vybrané vlastnosti: | Odolnosť voči teplu : 850 °C ( 650 °C - kryt ) Zhoda s IEC/EN 60309-1, IEC/EN 60309-2 Uzatváranie zástrčky bez skrutiek Integrovaná káblová priechodka |
| Materiál prevedenia: | Plast - Polyamid 6 |
| Index of Protection: | IP44 |
| Mechanická odolnosť: | IK09 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | 180 x 78 x 68 mm |
| Farba: | Šedý + Modrý |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
LE-555234
Skladom

