shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
JEDNODUCHÁ ZÁSTRČKA LE-50110 230 V 16 A LEGRAND
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemneni ; Elektrický kábel: max. 3 x 2.5 mm² ; Káblové svorky: automatické pružinové svorky ; Typ zástrčky: CEE 7/6 ; Index of Protection: IP44 ; Mechanická odolnosť: IK08 ;
12,00 €
S DPH
Rovná gumová zástrčka LE-50110 je určená na spoluprácu so zásuvkou LE-50111.
Tieto zariadenia pracujúce v páre zaisťujú dodržanie triedy tesnosti IP44 a stupeň mechanickej odolnosti IK08.
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Elektrický kábel: | max. 3 x 2.5 mm² |
| Káblové svorky: | automatické pružinové svorky |
| Typ zástrčky: | CEE 7/6 |
| Index of Protection: | IP44 |
| Mechanická odolnosť: | IK08 |
| Hmotnosť: | 0.058 kg |
| Rozmery: | 122 x 43 x 42 mm |
| Farba: | Čierny |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
LE-50110
Skladom

