shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁSTRČKA JACK-W/3.5/S
Typ konektora: JACK Trieda kábla Ø 3.5 mm STEREO ; Pripevňovanie prvkov konektora: Krútenie ; Určenie: Tienený kábel ; Priemer kábla: max. 4.5 mm ;
0,17 €
S DPH
| Typ konektora: | JACK Trieda kábla Ø 3.5 mm STEREO |
| Farba: | Čierny |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Určenie: | Tienený kábel |
| Priemer kábla: | max. 4.5 mm |
| Materiál: | Kov / PET |
| Vybrané vlastnosti: | Veľmi jednoduchá a rýchla montáž Odonosť voči korózii |
| Hmotnosť: | 0.004 kg |
| Rozmery: | Ø 10 x 50 mm |
| Záruka: | 2 roky |
JACK-W/3.5/S
Skladom
