shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁSTRČKA JACK-W/2.5/M/MET
Typ konektora: Konektor Jack, Ø 2.5 mm MONO ; Pripevňovanie prvkov konektora: Krútenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 4.5 mm ;
0,31 €
S DPH
| Typ konektora: | Konektor Jack - Trieda kábla, Ø 2.5 mm MONO |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 4.5 mm |
| Materiál: | Kov |
| Vybrané vlastnosti: | Veľmi jednoduchá a rýchla montáž Odonosť voči korózii |
| Hmotnosť: | 0.004 kg |
| Rozmery: | Ø 9 x 45 mm |
| Záruka: | 2 roky |
JACK-W/2.5/M/MET
Skladom
