shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁSTRČKA JACK-W/2.5/S-HQ VITALCO
Typ konektora: Konektor Jack Ø 2.5 mm STEREO ; Pripevňovanie prvkov konektora: Krútenie ; Priemer kábla: max. 4.5 mm ;
2,93 €
S DPH
| Typ konektora: | Konektor Jack - Trieda kábla, Ø 2.5 mm STEREO (TRS) |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Priemer kábla: | max. 4.5 mm |
| Materiál: | Kov |
| Vybrané vlastnosti: | Odonosť voči korózii Pozlátený konektor zabraňuje korózii kontaktov |
| Hmotnosť: | 0.009 kg |
| Rozmery: | Ø 9.5 x 55 mm |
| Výrobca / Značka: | VITALCO |
| Záruka: | 2 roky |
