shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
JEDNODUCHÁ NAOMIETKOVÁ ZÁSUVKA AQUANT-G1/EPN 230 V AC 16 A IP65 Elektro-Plast
Menovité napätie: 230 V AC ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemneni ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Ochranná clon ; Index of Protection: IP65 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK07 ;
12,40 €
S DPH
Naomietková hermetická zásuvka s uzemnením a prúdovým krytom
Výrobok spĺňa triedu tesnosti IP65
Kovanie vhodné pre vonkajšie priestory a miesta so zvýšenou vlhkosťou
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5, Povrchové |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Zostava: | Montážne vruty |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Vybrané vlastnosti: | Odolnosť na žiarenie UV Prúdové chrániče Prídavná ochrana integrovaná do základne v podobe pohyblivých gumových vývodiek Zhoda s PN-EN-60669-1:2006 |
| Farba: | Šedý RAL7035 |
| Hmotnosť: | 0.152 kg |
| Rozmery: | 76 x 81 x 56 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |

