shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-753179 Valena Life 230 V 16 A IP44 LEGRAND
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemneni ; Káblové svorky: automatické pružinové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Vybrané vlastnosti: Index of Protection : IP44 Kryt odolný voči postriekaniu ;
9,47 €
S DPH
Jednoduchá zásuvka LE-753179 určená na spoluprácu s rámčekmi radu Valena Life.
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | automatické pružinové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Produktový rad Valena Life |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Index of Protection: IP44Kryt odolný voči postriekaniu |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.085 kg |
| Rozmery: | 78 x 78 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
LE-753179
Skladom

