shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SAMOSTATNÁ ZÁSUVKA SO ZDROJOM USB SANTRA/4188-19/EPN 230 V 16 A Elektro-Plast
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemneni ; Napájanie USB: 2 x 5 V DC / 2.1 A ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Farba: Čierny ;
33,23 €
S DPH
Jednoduchá zásuvka SANTRA/4188-19/EPN s pulzným zdrojom USB 5D, dedikovaná pre spoluprácu s rámčekmi radu Santra
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Napájanie USB: | 2 x 5 V DC/ 2.1 A |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Súlad s normou PN-EN-60669-1:2018-04 |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.108 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 7 rokov |

