shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SAMOSTATNÁ ZÁSUVKA SO ZDROJOM USB DGZ1ZUSB2AA.01/49-SIMON54 Premium 230 V 16 A
Menovité napätie: 230 V AC ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemneni ; Napájanie USB: 2 x 5 V DC / 2.1 A ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Farba: Čierna matná ;
52,20 €
S DPH
Jednoduchá zásuvka DGZ1ZUSB2AA.01/49-SIMON54 s pulzným zdrojom USB 5D, dedikovaná pre spoluprácu s rámčekmi radu Simon 54 Nature, Simon 54 Premium
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Napájanie USB: | 2 x 5 V DC/ 2.1 A |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Simon 54, pre rámčeky Nature, Premium |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, PC |
| Farba: | Čierna matná |
| Hmotnosť: | 0.086 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 50 mm 38 mm - hĺbka montáže |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 2 roky |

