shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA DGZ1BZ.01/11-SIMON54 250 V 16 A IP44
Menovité napätie: 250 V AC ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemneni ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Index of Protection: IP44 ; Farba: Biela (RAL 9003) (veko), Biela (RAL 9003) (záklopka) ;
8,31 €
S DPH
Jednoduchá zásuvka DGZ1BZ.01/11-SIMON54 určená na spoluprácu s rámčekmi radu Simon 54 Premium
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Simon 54, pre rámčeky Premium |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Kryt odolný voči postriekaniu |
| Index of Protection: | IP44 |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, PC |
| Farba: | Biela (RAL 9003) (veko), Biela (RAL 9003) (záklopka) |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| Rozmery: | 89 x 84 x 45 mm 29 mm - hĺbka montáže |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |

