shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DVOJITÁ ZÁSUVKA DGZ2MZ.01/11-SIMON54 250 V 16 A
Menovité napätie: 250 V AC ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemneni ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: 2 x CEE 7/5 ; Farba: Biela (RAL 9003) ;
8,86 €
S DPH
Dvojitá zásuvka DGZ2MZ.01/11-SIMON54 určená na spoluprácu s rámčekmi radu Simon 54 Premium
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | 2 x CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Pod omietkové, Produktový rad Simon 54, pre rámčeky Premium |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, PC |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Hmotnosť: | 0.078 kg |
| Rozmery: | 81 x 75 x 46 mm 20 mm - hĺbka montáže |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |

