shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DATA DOUBLE SOCKET OUTLET WITH SOCKET ACCESS ELEMENT GN-DATA-2P/LS System 45
Použitie: System 45 ; Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemneni ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: 2 x CEE 7/5 ;
12,60 €
S DPH
Electric outlet in 45 x 45 mm standard
| Použitie: | System 45 |
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | 2 x CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Autorizačný kľúč je súčasťou balenia |
| Farba: | Červená |
| Hmotnosť: | 0.116 kg |
| Rozmery: | 96 x 45 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | STASINSKI / JAVEL |
| Záruka: | 2 roky |


