shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SINGLE SOCKET WITH JUNCTION BOX 2K/98X98/GN-230/EPN 250 V AC 16 A IP54 Elektro-Plast
Počet priechodiek: 4 ks. Ø 20 mm ; Menovité napätie: 250 V AC ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemneni ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Ochranná clon ; Index of Protection: IP54 ;
7,95 €
S DPH
230 V socket outlet with surface-mounted, insulating, 4-inlet branch box with threadless glands
Výrobok spĺňa triedu tesnosti IP54
Použiteľné vo vonkajších priestoroch, ale pod strechou
Pozor%
Škatuľa nemá gumové tesnenie
| Počet priechodiek: | 4 ks. Ø 20 mm |
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5, Povrchové |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Zostava: | Montážne vruty |
| Index of Protection: | IP54 |
| Vybrané vlastnosti: | Hermetický kryt Zhoda s PN-EN 60670-22:2021 |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 120 x 99 x 57 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |

